1 / 1
Se prodava plac
1 €
21.07.2022 00:46

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

3553 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac po broj na parcela 1141...
Za poveke informacii na tel.075/898-092-Ilija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
070777795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам