1 / 10
Stan vo Paralija - Grcija - 5 min od plaza
53.000 €
Цената не е фиксна
01.12.2022 12:30

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodava stan vo Paralija Grcija.
Stanot se naoga na 5 minuti odenje od plazata i na 50 m od centarot na Paralija.
Zgradata se naoga pozadi glavnata ulica vo Paralija, odnosno na 50m od crkvata vo Paralija.
Zgradata raspolaga so parking za stanarite.
Vo neposredna blizina na stanot se naogaat super market, restoran i prodavnici.
- 45 m2
- 3 sprat, ne e potkrovje, zavrsuva so ploca
- 3 sobi (dnevna,spalna i kujna)
-opremena kujna ,oddelno od dnevniot prestoj
- opremeno kupatilo so protocen boljer
- 2 klima uredi
- TV
- balkon
- nov mebel
- soodeveten za prestoj na 5- 6 lica

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Elena
/
Потврден огласувач
071 313292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам