1 / 8
Kundak i shina za Baikal mp 155
120 €
11.07.2022 17:05

Охрид / Охрид

Prodavam kundak za Baikal mp 155 izraboten od orev, i shina za optika ,red dot dobro socuvani kako novi...
Kundak - 120 eur, Shina 50 eur
LICE ZA KONTAKT BOBI : 072259926

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

ILCE
Потврден огласувач
070747977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам