1 / 10
Се продава Toyota Corola .
900 €
Цената не е фиксна
19.03.2022 17:02

Неготино / Неготино

Марка:

Toyota

Модел:

Corolla

Година:

1991

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

53 kw / 72 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава Toyota Corola во многу добта состојба со атесторан плински уред , кука , со комплетно ремонтиран мотор , солидни зимски гуми .
Регистрорана до : 21 . 01 . 2023 г.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075318336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам