1 / 3
scart скарт konektor za 3 vleza za uredi
350 МКД
Цената е фиксна
03.02.2022 14:18

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

3 vleza za uredi so 3 pina, 1 izlez so 3 pina za televizor. Nov ne koristen .
- Skart konektorite se po 100 denari eden.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS1- PS2 - PS3 игри

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
077934188
Испрати Е-маил до огласувачот

Snimam, rezam igri, igra za ps1, sony playstation 1

100 МКД

sims in the city za ps2 playstation 2 плејстејшн

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам