1 / 1
Indesit frizider
220 €
14.03.2022 14:51

Скопје Центар / Скопје

Bela боја
NO FROST дел за замрзнување
Super cooling дел за одржување
305л Тотален нето капацитет
Нето 215л фрижидерски дел
Нето 90л замрзнувач
А енергетска класа
автоматско одмрзнување
антибактериска заштита
флексибилна кутија нa 2 нивоа за овошје и зеленчук Flexi use box
Лед осветлување
Бучност 45дб
Димензии: 189x60x68 цм
Фрижидерот е стар 2 ипол години.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071360598
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам