Guseni radijatori
2 €
03.02.2022 15:33

Штип / Штип

Se prodavaat guseni radiatori mnogu malku koristeni
1x6 rebra
1x8 rebra
1x11 rebra
1x13 rebra
1x17 rebra
Vkuono 55 rebra

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Радијатори

Се продава од:

David Nicev
Потврден огласувач
71357163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам