1 / 4
Rezervar 600 Litri Aluminium za kamion
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2022 12:13

Желино / Тетово

Rezervar 600 Litri Aluminium za kamion
Dimenzi 43cm / 65cm / 195cm
Mercedes
Scania
Man
Volvo

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

blerim
Потврден огласувач
070535084
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам