1 / 9
- DELUXE DUPLEKS VO CENTAROT NA GRADOT -
750 €
Цената не е фиксна
07.09.2022 15:21

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Centar

- DELUXE DUPLEKS VO CENTAROT NA GRADOT -

📏POVRŠINA: 110 m2

⛳️ LOKACIJA: Centar

► RASPORED:

NIVO 1:
• Dnevna soba so trpezarija i kujna ( otvoren prostor )
• Spalna soba
• Banja
• Špajz
• Balkon

NIVO 2:
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Banja - so dzakuzi

► Stanot e opremen so najsovremena tehnika i oprema
► Sopstven hidrofor i cisterna
► Sopstvena garaža

Info: ☎ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Novogradba 59m2 na 1 kat STROG CENTAR

62999 €

golem STAN vo BLOK 70

65000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам