1 / 12
VW PASSAT B7 2.0 TDI 140KS 2011G. 202.000km NAVI DSG HIGHLIN
9.200 €
9.550 €
19.05.2022 08:23

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

CENA 9200 €
Tell 075 379 977

Модел:VW PASSAT 7 2.0 TDI 140KS HIGHLINE AUTOMATIC NAVI PARKTRONIK
Произведено:2011
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ • 140кс Еуро5
Менувач:Автоматик DSG
Боја:Сива
Врати:5
Километража:202.000(100% со гаранција за километри во нотар и сервисна книшка од овластен сервис)


ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

Увоз од Италија со платени давачки до регистрација.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.Без точка без грепка.Голфот изгледа како нов внатре и надвор.

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана,може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.


Внатре е сочувано исто како ново возило без точка.

4 нови гуми

Опрема HIGHLINE:
-Фабричка Навигација со Мултимедиа VW
-Старт/стоп систем
-Старт палење
-Кожен серво волан
-Рекаро салон
-Климатроник двозонски
-Борд Компјутер
-Темпомат
-360 парктроник
-Автоматски DSG менувач
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-VW Алу Фелни Фабрички
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Централно со далечинско
-Mагленки
и мн друго.

Возилото се наоѓа во Крива Паланка може да се види и проба во било кое време.
Дозволена е секаква проверка од ваша страна или механичар, тест вожња.
Во многу добра фабрична состојба се работи до последно копче
Цената не е фиксна договор на лице место по видување на возилото

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
075379977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам