1 / 7
Sony CMU-BR100 web camera-камерa-kamera
6.000 МКД
Цената не е фиксна
03.02.2022 18:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Sony web camera za televizor Tel 078 367 217
Kamerata e skroz nova ne odpakovana voopsto ne koristena

Карактеристики и детали: Tel 078 367 217

1/4 инчен CMOS1280x720 c
22 fps на HD, 30 fps на VGA
Поддржан е USB аудио уред со 4 микрофони
Брзина на USB 2.0. Напојување со USB. Должина на кабел: 1,5 метри
Tel 078 367 217 078 367 217 078 367 217
Zvonete na ovaj broj ve molam

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078256506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам