1 / 2
Се продава лозје
4.900 €
Цената не е фиксна
16.05.2022 14:06

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

1421 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Лозјето плодно , дава од 1000 до 1600кг без наводнување, до нивата поминува цевка и имаме платено за приклучок на вода. столбовите се во одлична состојба, жицата е во одлична состојба ... Лозјето сеуште се работи има 24 реда и околу 130 столбови

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ilija
ulof palme br,5
Потврден огласувач
078639987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам