1 / 10
Викендица со нива и бунар
4.900 €
Цената е фиксна
28.06.2022 10:34

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

814 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Викендицата е до автопатот Св. Николе - Штип, на локација свети николе - виноград , просторот е магацин и една соба околу 30м2, има инсталација за ел.енергија но моментално нема струја, располагате со простор пред викендицата околу 800м2 , бунар , има 3 кокошарници но во лоша состојба и има нива околу 1000м2 заградена до реката со многу плодна земја.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

ilija
ulof palme br,5
Потврден огласувач
078639987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам