1 / 3
Se prodava brzinski motor truva 125cc
650 €
03.02.2022 22:40

Охрид / Охрид

Марка:

Hyosung

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

Truva

Километри:

5000

Proba vo sekoe vreme morot e pali vozi !!!
Za povke na tel

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Petar
Потврден огласувач
071907927
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам