1 / 1
Prodavam sanitarija bide solja kazance umivalik
По Договор
02.06.2022 13:09

Карпош / Скопје

Bide so cesma
Mal umivalnik so cesma
Golem umivalnik I cizma I cesma
Kazance gaberit novo
Solja komplet so kapak I kazance
Ormarce metalno
Aparatce za struja
Grealka
Tus baterija skoro nova unitas
Boljer 80l gorenje

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075306219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам