1 / 5
Prodavam zvucnici Electro Voice Swing 1
100 €
19.12.2022 21:27

Аеродром / Скопје

Prodavam zvucnici Electro Voice Swing 1 vo besprekorna sostojba moze da se probaat vo funkcija se

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
077844282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам