1 / 1
ELEKTRICAR - ELEKTRIKA
10 €
30.07.2022 08:27

Гази Баба / Скопје

• Инсталација, монтажа и интервенција на секаков вид електрика , куќи станови хали.

• Монтажа на нови и замена на стари табли со осигурачи

• Поправка и отстранување на било каков проблем со електрика

• Пуштање дополнително кабли на стари инсталација -нова.

• Монтажа и замена на
- Штекери
- Лустери
- Прекидачи
- Плафоњерки
.....
Контакт тел.
078 364 525

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078435488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам