1 / 3
Дуќан, центар
1 €
21.06.2022 14:56

Битола / Битола

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Се издава деловен простор од 36м2 со санитарен јазол. Локација, карши стара трета реонска (ул. Кирил и Методиј 25а).
Можност за проширување на просторот.
Лујза 078 228789

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Nikola Markovski
Потврден огласувач
078229830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам