1 / 3
Planinarski cizmi
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.03.2022 11:05

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Planinarski cizmi br. 37
👉Denver
👉Sympa tex

Cena: 1200 den.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

burim
Потврден огласувач
071370008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам