1 / 3
Hokej Masa Hockey Table Novi!!!
680 €
22.05.2022 12:11

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi hokej masi vo kutija so garancija dostava do doma so montaza besplatna za pogolema kolicina cenata e namalena.Naracki i kontakt preku viber.Sledete ne na instagram playground_mk
made in Italy.
Рент Пингпонг/Фудбалче-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4233072
Ролер за влакна-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4230228
Продукт Фотографија-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4230198
Собна закачалка-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4229731
Тегови-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4230824
Бандажи-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4231570
Фокусери-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4231563
Кафе со порака/Афирмации-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4218897
Фитнес реквизити-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4224489
Ранец за маче куче-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4212759
Хокеј маса-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4212337
Фудбалче-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4203971
Билијард,Пингпонг маси-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4209221
Врадување блутут-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4181249
Издавање звучник-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4181249
Санација на кров-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4096859
ИКОНИ-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4158364
Фотографирање и снимање-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4078776
Заварување,Браварија-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4078782
Сечење дрва-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4079253
Кречење и молерај-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4078789
БЗР Услуги-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4090564
Дрво за резбање-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4072222
VHS касети во CD-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4097516
Техноџим опрема-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4204172
Solar PowerBank-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4194443
Лого принт-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4097062
Дизајн на патики-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4097027
спреј-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4111111
Честитка-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4171577
Дозер-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4238392
Новчаник-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4231810

Ve molam pisete na viber poso ne krevam na broevi so ne gi znam radi problemi so bivsata.Fala na razbiranjeto.

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Се продава од:

Brane
Потврден огласувач
076722395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам