1 / 1
Restoran Biljanini Izvori ima potreba od gotvac
1 €
04.02.2022 11:54

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Restoran Biljanini Izvori ima potreba od gotvac so iskustvo. Za poveke informacii javete se na tel. 078 474 656 ili ispratete CV na filipvasileski@gmail.com
Za gotvaci od drugi gradovi obezbeduvame smestaj.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам