1 / 12
Нов стан спроти East Gate mall, 65m2
1 €
31.07.2022 16:42

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

ул. Петре Георгиев бр.100

Се продава нов стан од 65м2 спроти East Gate mall (сајмиште)
Вселив 06.2022, фаза пред лепење плочки, подови и санитарии. Што ви дава можност за подобар избор согласно вашиот вкус.
Зградата е на 10 минути пеш од плоштад Македонија, меѓуградска автобуска станица, железничка станица, градска болница, Универзитет Св. Кирил и Методиј и е со пристап на булевар Никола Карев ( Александар Македонски).
Иако населбата граничи со центар, излезот од градот е на само 5 мин со автомобил.
Инсталиран се клима уред - сплит систем со две внатрешни единици.
Има прекрасен поглед и е препорачлив за секој што сака топол дом.
Постои можност за одкуп на паркинг место.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071235173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам