1 / 12
Transport na motori,motrcikli,skuteri
5 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.02.2023 15:01

Прилеп / Прилеп

Професионален и безбеден транспорт на моторцикли и скутери
072 308 491 - Гоце
-Se iznajmuva prikolka za transport na motori registrirana koja se upravuva so B kategorija.

sledi go iinkot od facebook stranata.

https://www.facebook.com/mototransportmk/

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
072308491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам