1 / 7
Wv saran 20tdi 2008god so 7 sedista vo top sostojba
4.555 €
30.04.2022 23:43

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Reg do 12 2022 4 novi gumi se ispravno tel.za kontak dejan 078217532

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goranco
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам