ПРОДАВАМ ИНДУСТРИСКА МАСИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ХУЛАХОПКИ
10 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.02.2022 16:20

Кичево

Продавам масина за производство на зенски хулахопкиЛОНАТИ
ОВЕР ИНДУСТРИСКИ бротхер
ПЕГЛА ЗА ХУЛАХОПКИ
КОМПРЕСОР
РАФТОВИ со носивост над 100кг.ЕЗЕРКА ОХРИД

ПЕГЛА ЗА ХУЛДХОПКИ
КОМПРЕСОР мозна замена понудете

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Goce Mendizoski
Потврден огласувач
070786129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам