1 / 4
Se prodava kuca vo Mala Recica
180.000 €
26.07.2022 12:58

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

234 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

125 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Mala Recica

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+P+1 so lokacija vo Mala Recica vo Tetovo.
_______________
Povrshina:
◆ Plac 234m2
◆ Dvor 125m2
◆ Stanben prostor 114m2

Cena:
◆ 180.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам