1 / 6
VW Caddy 2.0SDI
4.700 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 07:41

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW Caddy 2.0SDI

Возилото е во перфектна состојба.
Цената е без вклучен ДДВ.
Повеќе инфо на 072-225-477

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам