1 / 12
AUDI A4 1.9 TDI **85KW-116KS***NOVO VOZILO!!!!
6.350 €
Цената не е фиксна
27.09.2022 17:33

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

AUDI A4 1.9 TDI **85KW-116KS***NOVO VOZILO!!!
2005 GODINA

-KLIMATRONIK(LADI ODLICNO)
- EL. STAKLA
- EL. NA RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- AIR BAG
- ORGINALNO RADIO
- 2 KLUCA
- MAGLENKI
- AL.BANDASI


-UVEZENA OD GERMANIJA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.....
-ORIGINALNI KM KOMPLETNA SERVISNA KNISKA ***PROVERKA PO ZELBA
-PERFEKTNA SOSTOJBA.....MOTOR....MENUVAC..... KAROSERIJA....,!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GORGI
Потврден огласувач
070207721
Испрати Е-маил до огласувачот

RENAULT LAGUNA 1.5 DCI***81KW-110KS***

5250 €

OPEL CORSA D 1.3 CDTI***55KW-75KS***EURO 4***

3850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам