1 / 4
Yamaha yzf 600
2.000 €
12.06.2022 10:18

Кичево

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

1998

Модел:

Yzf

Se prodava yamaha 600cc
Motorot e vo dobra sostojba napraven servis spremen za sezona
Extra cena za kes...
Tel 077 961 525

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
075606656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам