1 / 12
Se prodava kuka GOSTIVAR
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.06.2022 22:08

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

12

Квадратура:

380 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

2

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kej vardar gostivar

kukata ima sopstven vlez pateka do nea kompletna dokumentacija se ispravno legalno
Vo odlicna sostojba ima centralno parno greenje so radijatori nov kotel na struja vaillant plus kotel na nafta so brener i rezervar.
Hidrofor za voda 3 banji
Dvorno mesto cela povrsina 900m2
Kukata ima podrum so garaza za 2 koli 100m2
Prizemje i prvi kat po 140m2
Vkupno 380m2 cena isklucivo po dogovor
Kontakt 070 915 324 NASIR


Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
078838167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам