1 / 2
Душек 160х200 во добра состојба
1.500 МКД
04.02.2022 20:27

Скопје Центар / Скопје

Се продава сочуван душек за спална 160х200 цм. Подигањесо ваш превоз и утовар.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Ladislav
Потврден огласувач
070325971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам