1 / 3
Se prodavat stazi..
3.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 04:13

Чаир / Скопје

Se prodavat 3 stazi, dimenziite gi imate na slika..

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава / Можна е замена од:

RIki
Потврден огласувач
070535898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам