1 / 8
AMERICKI STAFORD TERIER
350 €
09.02.2022 17:59

Брвеница / Тетово

Se prodavaat vrvni kucenca so pedigre.Rodeni na 12-01 2022god.roditeli:
ženka:BAMBINA THE DESPOTIC RULER
mažjak:LORD PRIME TOUCH
masko kutrence 350 zenka300e.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Passat
Потврден огласувач
78340081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам