1 / 5
OPEL CORSA 1.4 BENZIN
2.000 €
04.02.2022 21:34

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

DONESENA OD SFAJCARIA I E VO TOP SOSTOJBA
KONTAKT TELEFON 070 634 521

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpenda
Потврден огласувач
070634521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам