1 / 4
Zimski polucizmi so krzno
1.700 МКД
Цената е фиксна
31.12.2022 12:08

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

45

Боја:

Црна


CIZMICITE SE KAKO NOVI SO CELOSNO KRZNO VNATRE OD STRANI I NA STOPALO SO VRVKI DO NAD ZGLOB REBRAST GON KOJ NE SE LIZGA GUMA
GOLEMINA 44-45 BROJ

CENATA E KOLKU DA NE SE BESPARI
1500 DENARI za seriozen kupec

Na poraki titki i slicno ne pisuvajte ne odgovaram.
Kargo ne prakam

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071583023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам