1 / 4
Се продава градежно земјиште
100 €
Цената е фиксна
31.07.2022 23:27

Неготино / Неготино

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno izgradeno zemjiste od 900 m2 so markica za gradba na delovni objekti od 750m2 so seta potrebna dokumentacija i infrastruktura asvalt voda struja
Info 075814359 100€ po m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

диме
Потврден огласувач
071365713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам