1 / 7
Ekstruder Extruder
43.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 11:36

Куманово / Куманово

Pravi traka vo dve boi
650 mm sirina na traka
2mm deblina
200kg na sat

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078348055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам