1 / 5
Matiz Tiko Daewoo Bregasta delovi
3.000 €
14.05.2022 20:47

Гостивар / Гостивар

Марка:

Daewoo

Модел:

Matiz

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Bregasta za matiz skroz nova 2000 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tomislaf
Потврден огласувач
077655706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам