1 / 5
Кафемат за турско кафе BEKO BKK2300W, 670W, бел
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
06.07.2022 10:51

Скопје Центар / Скопје

Продавам кафемат за турско кафе купен од Нептун пред 6 месеци. Гаранцијата му трае 24 месеци. Го продавам бидејќи не го користам, а ми зафаќа простор.

Перфектно си работи.

Кафемат за турско кафе
Моќност:670WlOne Touch Control
Cook Sense bouble detection
systemЗаштита од претекување
Звучен сигнал за завршување на процесот

цена: 3000мкд

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
074601031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам