1 / 2
Universalna Lambda sonda Bosch
2.500 МКД
13.05.2022 16:53

Виница / Виница

Марка:

Други

Модел:

.

Tип на делови:

Останато

Nova nekoristena universalna lambda sonda kupena po greska odgovara na site tipovi vozila.

https://www.autocentar.mk/%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%B0-bosch-opel-astra-g-hatchback-1.4-0258986602-g12493c67-i10395007.html

Kontakt samo na
078242931

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Andon
Потврден огласувач
076348655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам