1 / 3
Garmin nüvi 1370
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 16:53

Виница / Виница

Ispraven garmin nüvi 1370 so mapi od evropa kompleto so drzac i kabel za polnenje

Kontakt samo na
078242931

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Навигација

Се продава од:

Andon
Потврден огласувач
076348655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам