1 / 12
Се издава куќа во центарот на градот
550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 01:11

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Димо Хаџи Димовски 52

Се изнајмува куќа со локација позади собрание. Стамбениот простор е модерно уреден,ги исполнува сите услови за модерно и современо живеење.
Поседува два спрата кои се опремени со кујна, трпезарија, дневна соба и спални соби со два тоалета.
Кујната е опремена со прибор за јадење и машина за миење садови и сите останати елементи од бела техника. Внатрешноста има пријатен амбиент со светлина. Има придонесено кон создавање на уникатен карактер што зрачи со оваа куќа. Модерен дом дизајниран во непосредна близина од центарот на градот, на 5 минути одење пеш. Греење и ладење на струја. Поседува сопствен паркинг простор. Совршено се вклопува со околината и се наоѓа во мирна и пријатна населба.
За подетални информации можете да се обратите на бројот 078212014 или 078261404

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Robert
Потврден огласувач
078261404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам