1 / 4
Се продаваат фрижидери комбиниран Горење и за замрзнување Бе
1.000 МКД
Денес 13:34

Аеродром / Скопје

Мал замрзнувач Беко, кој само лади не замрзнува и му е потребен сервис - 1000 ден.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Ilina
Потврден огласувач
078283216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам