1 / 6
машини за млин
По Договор
05.02.2022 16:40

Куманово / Куманово

се продават комплет машини за млин
кои се малку употребени
цена по договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

MANTA
Потврден огласувач
071234172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам