1 / 4
Продавам Kirby Avalir 2
80.000 МКД
Цената не е фиксна
83.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 21:24

Кисела Вода / Скопје

Многу малку користена правосмукалка со сите додатоци. Купена во Декември 2020.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Gjore
Потврден огласувач
070342928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам