1 / 10
Mercedes c270
3.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2022 12:19

Берово / Берово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 270

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mnogu socuvan ful oprema registriran cela godina plus 4 letni gumi Pireli
Od oprema ima:
Bord komjuter
Lim brzina
Tempomat
Komandi na volan
Bose ozvucuvanje
Atestirani folii
Centralno
2 kluca daljinski
16 alum bandasi
4 zimni i 4 lletni gumi
Siber vrata
Maglenki
Elektricni sedista
Greaci na sedista
Dvozonska klima
Elektrika za spistanje na site 4 stakla
Anti prolizguvanje
Elektronski retrovizori
Parking senzori
Kozen enterier
Manuelen menuvac

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078601003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам