1 / 5
passat b6 2.0 Tdi
6.300 €
27.04.2022 15:49

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava passat b6 2.0 tdi 2007 godina. Za povekje informacii 077 807 792

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077807792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам