1 / 1
Instalacija, Preinstalacija, Instal, Formatiranje na Windows
400 МКД
10.06.2022 09:43

Битола / Битола

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista, 7,8,10,11 na laptopi i desktopi, brzo, kvalitetno i profesionalno. Voedno vrsam popravka i nadgradba na laptopi. Vo uslugata e vkluceno komplet instaliranje na drajveri i osnovni programi. Uslugata se vrsi vo istiot den

Категорија: Компјутери / Софтвери / Microsoft

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
078295166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам