1 / 8
изработка на сите видови информативни знаци
380 МКД
05.02.2022 20:50

Делчево / Делчево

Изработка на сите видови информативни знаци:
-забрането паркирање
-внимание куче
-улица и број
-означување на угостителски објекти
-мобилен знак внимание лизгав под
-објектот е под видео надзор
-постапка за гаснење пожар

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
071/702-086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам