1 / 1
Cd-pleer na tach
5.000 МКД
05.02.2022 21:16

Чаир / Скопје

Se prodava Cd-pleer na tach donesen od germanija pred 2-3 meseci,raboti prefektno ima i micro sd-8 gb ne upotreben.
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Za podetalbi informacii javete se na:
Tel:078-279445

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Isa
Потврден огласувач
078279445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам